MINIMALISTINIAI AUSKARAI – IR ŠVENTEI, IR KASDIENAI

Jeigu nežinote, kokie auskarai Jums tinka labiausiai, rinkitės minimalistinius auskarus. Šie papuošalai visada atrodo gražiai, patraukliai ir neiššaukiančiai, todėl jais galima puoštis ne tik švenčių metu, bet ir kasdien. Kokio amžiaus moterims labiausiai tinka minimalistiniai auskarai?...

MINIMALISTINIAI AUSKARAI – IR ŠVENTEI, IR KASDIENAI

Jeigu nežinote, kokie auskarai Jums tinka labiausiai, rinkitės minimalistinius auskarus. Šie papuošalai visada atrodo gražiai, patraukliai ir neiššaukiančiai, todėl jais galima puoštis ne tik švenčių metu, bet ir kasdien.

Kokio amžiaus moterims labiausiai tinka minimalistiniai auskarai?

Minimalizmas neturi amžiaus, o tai reiškia, kad minimalistiniai rankų darbo auskarai tinka įvairaus amžiaus moterims. Šie subtilūs, vienetiniai papuošalai vienodai gerai padės atskleisti tiek jaunos merginos, tiek brandžios moters žavesį bei individualumą.

Sidabriniai ar auksiniai minimalistiniai auskarai?

Rankų darbo minimalistiniai auskarai, nesvarbu ar iš sidabro, ar iš aukso jie būtų pagaminti, visada yra išskirtiniai. Lygiai tokie patys, kaip ir moterys, kurios juos segi. MinimalTouch auskarai yra gaminami tiek iš sidabro, tiek iš aukso, todėl savo mėgstamiausią auskarų porą nesunkiai išsirinks ir tos moterys, kurios dievina auksą, ir tos, kurios neįsivaizduoja savo stiliaus be sidabro papuošalų.

Sakoma, kad sidabriniai auskarai idealiai tinka moterims, kurios pasižymi kūrybiškumu, neišsenkančia energija bei originalumu. O štai auksiniai auskarai visada asocijuojasi su nesenstančia elegancija, kerinčiu moteriškumu bei tradicijų puoselėjimu. Kokius auskarus rinktis Jums? Atsakymas yra labai paprastas. Rinkitės tuos, kurie Jūsų širdį priverčia „šokti“.

Minimalistiniai rankų darbo auskarai – puiki dovanos idėja

Rankų darbo minimalistiniai auskarai turi savo išskirtinę aurą. Jie „gyvesni“, šiltesni ir turintys stipresnę emocinę reikšmę. Minimalistiniai rankų darbo auskarai pasižymi išskirtiniu dizainu, tvarumu, aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu, todėl puikiai tiks ir kaip dovana išskirtinumą ir originalumą vertinančiai moteriai. Tiesa, jeigu planuojate dovanoti auskarus, atminkite, kad juos rinkti derėtų ne tik pasikliaujant vien savo asmeniniu skoniu. Auskarai geriausiai atskleidžia moters žavesį, jeigu jie yra tinkami jos veido formai. Štai apvalūs ir prigludę auskarai idealiai tinka ovalaus bei pailgo veido savininkėms. Pailgi bei apvalūs auskarai sušvelnins griežtesnius veido bruožus, todėl puikiai tinka kvadrato formos veido moterims. Prigludę kvadratiniai bei kabantys auskarai padeda atskleisti apvalaus veido savininkių žavesį. Įvertinę moters veido formą, mėgiamą papuošalų medžiagą (sidabrą ar auksą) ir kt. aspektus, rasite dovaną, kuri tikrai pradžiugins bet kurią moterį.

The post MINIMALISTINIAI AUSKARAI – IR ŠVENTEI, IR KASDIENAI appeared first on Moterų klubas.