Šalies vadovas pasveikino Nyderlandų Karalių nacionalinės šventės proga

Šalies vadovas pasveikino Nyderlandų Karalių nacionalinės šventės proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda  savo ir visų šalies žmonių vardu pasveikino Nyderlandų Karalių Willemą-Alexanderį gimtadienio proga, o visą šalį nacionalinės Nyderlandų Karalystės šventės – Karaliaus dienos – proga.

„Vertiname Nyderlandų Karalystę kaip mūsų patikimą sąjungininkę Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Jūsų karių buvimas priešakinių pajėgų batalione Lietuvoje yra labai svarbi praktinė solidarumo išraiška ir indėlis į Baltijos regiono, kartu visos NATO, saugumo stiprinimą“, – teigiama Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas pasidžiaugė bendromis laisvės ir demokratijos vertybėmis paremtais glaudžiais dvišaliais santykiais, Lietuvos ir Nyderlandų aktyviu bendradarbiavimu Europos Sąjungoje sprendžiant visiems europiečiams svarbius klausimus – kova su pandemija ir klimato kaita, ekonomikos augimo užtikrinimas ir darbo vietų kūrimas. Prezidentas išreiškė lūkestį, kad intensyvų šalių dvišalį ir tarptautinį dialogą dar labiau sustiprins žmogiškieji ryšiai ir bendradarbiavimas verslo, investicijų, kultūros ir mokslo srityse.

Šventės proga Prezidentas Karaliui, Karališkajai Šeimai ir visiems Nyderlandų gyventojams palinkėjo sveikatos ir visokeriopos sėkmės.