Šuo, netekęs kojų mėsos fermoje, atrado naujus namus ir gerų šeimininkų meilę

Narsi kalytė, vardu Visė, neteko kojų mėsos fermoje ir atsidūrė šiukšlių konteineryje. Tik per laimingą atsitiktinumą ją aptiko gera moteris ir išgelbėjo Visei gyvybę. Po žiauraus mėsos parduotuvės savininko elgesio šuo bijojo žmonių. Tačiau nauji šeimininkai iškart sukėlė jai pasitikėjimą...

Šuo, netekęs kojų mėsos fermoje, atrado naujus namus ir gerų šeimininkų meilę
Idomybes

Šuo, netekęs kojų mėsos fermoje, atrado naujus namus ir gerų šeimininkų meilę

Narsi kalytė, vardu Visė, neteko kojų mėsos fermoje ir atsidūrė šiukšlių konteineryje. Tik per laimingą atsitiktinumą ją aptiko gera moteris ir išgelbėjo Visei gyvybę.

Po žiauraus mėsos parduotuvės savininko elgesio šuo bijojo žmonių. Tačiau nauji šeimininkai iškart sukėlė jai pasitikėjimą ir Visė vėl ėmė džiaugtis gyvenimu ir linksmai vizginti uodegą.

Naujieji šeimininkai davė kalytei naują vardą. Dabar ją vadino Čiči, kas išvertus iš korėjiečių kalbos reiškia „mylinti“. Kalytei buvo nelengva, juk jos laukė ilgas ir sunkus gydymas. Dėl to, kad ankstesnis šeimininkas nuolat mušė šunį, prasidėjo letenų infekcija ir gydytojams teko amputuoti visas keturias nelaimingo gyvūno letenas.

Paskui 2 mėnesius Čiči praleido reabilitaciniame centre, o paskui persikėlė į savo naujųjų šeimininkų namus. Jie gyvena nedideliame Fenikso miestelyje Arizonos valstijoje.

Šeimininkai padarė Čiči protezus, kad ji galėtų savarankiškai judėti ir gyventi įprastą gyvenimą. Vėliau šuns laukia psichologinės reabilitacijos seansai ir terapija gyvūnams, kurie neteko galūnių.

Kokia jūsų reakcija?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow