Tinkamos kosmetikos pasirinkimo niuansai

Šiandien, rodos, visai neturėtų būti sunku pasirinkti konkrečiam odos tipui tinkamiausią kosmetiką. Juk pasiūla tokia begalinė. Štai ties šiuo privalumu ir atsiranda sunkumai. Išsirinkti darosi vis sunkiau  – tarp tokios daugybės produktų labai lengva pasiklysti ir išleisti pinigus...

Tinkamos kosmetikos pasirinkimo niuansai

Šiandien, rodos, visai neturėtų būti sunku pasirinkti konkrečiam odos tipui tinkamiausią kosmetiką. Juk pasiūla tokia begalinė. Štai ties šiuo privalumu ir atsiranda sunkumai. Išsirinkti darosi vis sunkiau  – tarp tokios daugybės produktų labai lengva pasiklysti ir išleisti pinigus vėjais. O ir permokėti nesinori. Todėl šiandien vienu aktualiausiu klausimu tampa – kokybiška ir nebrangi kosmetika. 

FILORGA estetinės kosmetikos privalumai

Jeigu užsibrėžtume tikslą išvardyti visus mūsų šalies rinkoje randamus kokybiškos kosmetikos prekės ženklus, tikriausiai šio pasakojimo nebaigtume labai ilgai. Apsistosime ties FILORGA vardu. Juolab, kad jau pradžioje minėjome, jog šalia kokybės labai svarbu ir prieinama kaina. Įvairiausios FILORGA akcijos tokių progų įsigyti odai tinkamų estetinės kosmetikos gaminių suteikia tikrai nemažai. 

FILORGA kosmetika yra pagaminta estetinės kosmetikos pagrindu. Tai reiškia, jog produktus kūrė gydytojai remdamiesi tiksliomis biologinėmis formulėmis. Tai kosmetika tinkama tiek jaunai, tiek brandžiai odai. Kalbant apie brandžią odą, tikriausiai sutiksite, jog kokybė ir patikimumas yra be galo svarbu. Visas FILORGA asortimentas buvo kuriamas siekiant formulėse sujungti hialurono rūgštį ir injekciniuose preparatuose esančias veikliąsias medžiagas. Todėl FILORGA kremai, serumai ir kaukės prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius ir efektą galima pastebėti jau po savaitės. 

Estetinė kosmetika skirtingiems odos tipams

Jeigu vis dar laikotės nuomonės, jog brangus kremo buteliukas tiks bet kokiai odai, pamirškite šią beprotišką idėją. Skirtingo tipo odai – skirtinga kosmetikos priemonė. Jeigu turite sausą odą, rinkitės sunkesnės konsistencijos drėkinamuosius kremus. Prieš juos vertėtų odą palepinti hialurono serumu. Kadangi sausai odai pačiai sudėtinga pasigaminti lipidų, kreme esantys lipidai apsaugos odą nuo drėgmės netekimo.

Jeigu jūsų oda normali, tuomet kosmetikos priemonių pasirinkimas pareikalaus mažiau atidumo. Kremai be hialurono gali turėti antioksidantų. Tai vitaminas C, žaliosios arbatos, ramunėlių ekstraktai, saldymedis ir kt. Antioksidantai padės odai kovoti su laisvaisiais radikalais, o jūs galėsite džiaugtis gaivia ir skaisčia oda. 

Jeigu turite riebią odą, ieškokite lengvesnės konsistencijos kremų. Labai svarbu, kad drėkinamosios priemonės neužkimštų porų, nes riebi oda ir taip turi užsikišusių porų problemą. 

Skirkite dieninį ir naktinė kremus

Dar viena klaidą, kurią daro moterys – tų pačių kremų naudojimas ir dieną, ir naktį. Naktį oda persijungia į atsistatymo režimą, tad labai svarbu pagreitinti odos regeneraciją. Tą  padaryti padės kremai su melatoninu ir somatropinu. Priemonės su šiais  aktyviais komponentais duoda džiuginantį ir akivaizdų rezultatą ryte. Be abejonės, gerų rezultatų sulauksite ir naudodami kremus su kitais elementais. Svarbiausia – skaitykite etiketes ir naudokite kremą tuo paros metu, kaip nurodyta. 

The post Tinkamos kosmetikos pasirinkimo niuansai appeared first on Moterų klubas.