Nerimaujant dėl ​​„Covid-19“ protrūkio, Honkonge įsigalioja nauji apribojimai

Honkongo ministras pirmininkas Kerry Lama perspėjo, kad mieste gali prasidėti „Covid-19“ protrūkis, todėl nuo trečiadienio bus taikomi nauji apribojimai.

Nerimaujant dėl ​​„Covid-19“ protrūkio, Honkonge įsigalioja nauji apribojimai

Draudžiama mieste vaikščioti daugiau kaip po du žmones, išskyrus vieno namų ūkio narius. Veido kaukes reikia dėvėti ir lauke, ir viešose vietose. Maitinimo įstaigos gali parduoti tik patiekalus išsinešimui. 

Šie apribojimai, kurie yra griežčiausi nuo koronaviruso epidemijos pradžios, galios mažiausiai savaitę.
"Mes esame naujo, plačiai paplitusio viruso protrūkio vietoje. Tai gali sukelti mūsų ligoninių sistemos žlugimą ir pareikalauti gyvybių, ypač pagyvenusių žmonių gyvybių", - antradienio vakarą sakė lama.

„Norėdami apsaugoti savo artimuosius, sveikatos apsaugos darbuotojus ir Honkongą, raginu griežtai laikytis socialinės atskirties taisyklių ir likti namuose, kai tik įmanoma“, - ragino Honkongo ministras pirmininkas.

Antradienį Honkonge, kuris turi specialios administracinės teritorijos statusą Kinijoje, buvo užregistruoti 106 nauji korovavirusinės infekcijos atvejai, įskaitant 98 atvejus tarp miesto gyventojų. Nuo sausio pabaigos užkrėstų žmonių skaičius pasiekė 2 880, o nuo koronavirusinės ligos „Covid-19“ mirė 23 žmonės.