Traumatologas Vilniuje: kokiais atvejais kreiptis?

Šiais laikais daugėja įvairių traumų, kurios yra patiriamos nelaimingų atsitikimų metu. Kai kuriais atvejais traumos per laiką atsiranda dėl tam tikrų niuansu. Dažnai tai gali būti netaisyklingas sėdėjimas, tam tikros kitos deformacijos, dėl kurių tenka kreiptis į traumatologus....

Traumatologas Vilniuje: kokiais atvejais kreiptis?

Kokios traumos yra dažniausias?

 Kaip teigia traumatologas Vilniuje, vis daugiau žmonių kreipiasi į jį su tam tikrais lūžiais. Tiesa šios traumos visą laiką buvo populiarios, tačiau pastaruoju metu jų ganėtinai padaugėjo. Tai kokios traumos yra dažniausios? Gydytojas pastebi, kad jau kelis dešimtmečius vienos dažniausių traumų yra kojų nei rankų lūžiai. Dažniausiai šios traumos yra patiriamos, kuomet asmenys elgiasi neatsargiai, virsta, trenkiasi. Šios traumos gali atsitikti ir dėl nelaimingų atsitikimų. Tačiau kokios traumos pasitaiko be šių? Traumatologas Vilniuje teigia, kad daugėja traumų, susijusių su stuburo lūžiais. Vis daugiau jaunų žmonių kreipiasi į jį būtent su šiomis traumomis. Jos vis dažniau pasitaiko nelaimingo atsitikimo metu. Anksčiau šios traumos būdavo patiriamos avarijų metų ir panašiai, o dabar žmonės jas patiria nesaugodami savęs. Taip vis dažniau pasitaiko traumų, kurios yra atsirandančios su laiku. Tai yra stuburo deformacijos, įvairios sąnarių problemos.

Specialisto patarimai kaip jų išvengti?

 Ką pataria specialistas, ką reikia daryti siekiant, kad traumų mažėtų. Jis pažymi tai, kad labai svarbu, kad žmonės suvoktų, kad tam tikros traumos turi padarinius, apie kuriuos verta nepamiršti. Visada išlieka tikimybė, kad patirta trauma vėliau vis tiek atsilieps. Žinoma tai nereiškia, kad traumos padariniai bus labai dideli, bet visada išlieka galimybė, kad tarkim lūžusi vieta jums laikas nuo laiko skaudės, nes kaulai jau yra pažeisti. Kalbant apie patirtas dar didesnes traumas galima teigti, kad jų padariniai jausis visą likusį gyvenimą. Taigi kaip elgtis siekiant, kad jų įvyktų kuo mažiau. Specialistas teigia, kad svarbu, jog asmenys saugoti save, stengtųsi savo mėgiama veikla užsiimtų saugiai. Taip pat labai svarbu siekiant sumažinti apsilankytų pas traumatologus skaičių rūpintis tuo, kaip sėdėti, jei juntate tam tikrus skausmus, kurių jūsų nuomonę negalėtų būti, visada kviečiama apsilankyti pas specialistą, kad vėliau padariniai būtų kuo mažesni.

Daugiau apie traumatologo Vilniuje teikiamas paslaugas skaitykite Osteomedika straipsnyje.