„Facebook“ ištrina, o „Twitter“ blokuoja įrašus D. Trumpo paskyroje kaip dezinformaciją apie „Covid-19“

Socialinių tinklų bendrovė „Facebook“ trečiadienį pranešė, kad ji pirmą kartą ištrynė JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašą, apibūdindama jį kaip „žalingą dezinformaciją apie„ Covid-19 ““.

„Facebook“ ištrina, o „Twitter“ blokuoja įrašus D. Trumpo paskyroje kaip dezinformaciją apie „Covid-19“

Šiame vaizdo įraše Trumpas teigė, kad vaikai buvo „beveik imunitetingi“ naujajam koronavirusui.

Socialinio tinklo „Twitter“ kompanija trečiadienį taip pat pranešė, kad laikinai užblokavo JAV prezidento Donaldo Trumpo oficialios rinkimų kampanijos paskyros „Twitter“ funkciją, nes vaizdo įraše, esančiame @TeamTrump paskyroje, yra D.Trumpo tvirtinimas, kad vaikai yra „beveik imunitetingi“ naujajam koronavirusui.

Tai buvo pirmas kartas, kai socialiniai tinklai išbraukė įrašą iš prezidento puslapio kaip pavojingai neteisingą. Anksčiau „Facebook“ ištrynė įrašą iš savo rinkimų kampanijos puslapio, nes jame buvo naudojamas nacių simbolis.

„Ištrintame vaizdo įraše iš„ Trump “interviu„ Fox News “pateikiami melagingi teiginiai, kad grupė žmonių turi imunitetą„ Covid-19 “, tai yra mūsų žalingos„ Covid-19 “dezinformacijos politikos pažeidimas“, - teigė „Facebook“ atstovė.

„Facebook“ daromas spaudimas užkirsti kelią socialiniam tinklui skleisti dezinformaciją, tačiau tuo pat metu jis kaltinamas nuomonių nutildymu raginimais skelbti teisingus pranešimus.

Trumpas gynė savo pastabas atsakydamas į klausimus apie juos Baltųjų rūmų spaudos konferencijoje.

„Aš kalbu apie [imunitetą] nuo labai sunkios ligos“, - sakė D. Trumpas. "Jei kalbant apie vaikus, turėjau galvoje, kad jie gali labai lengvai pasveikti."

Sveikatos apsaugos pareigūnai paragino bet kokio amžiaus žmones saugotis naujojo koronaviruso ir sako, kad jis kelia grėsmę visiems.

Tuo tarpu „Twitter“ pareiškė: „Tai yra„ Covid-19 “dezinformacijos taisyklių pažeidimas“, - teigė San Fransiske įsikūrusios bendrovės atstovas.

"Paskyros savininko bus paprašyta ištrinti šį įrašą, kad jis vėl galėtų talpinti naujus įrašus."

Netrukus po to „Twitter“ pranešimo vaizdo įrašas buvo ištrintas ir @TeamTrump paskyra vėl buvo atstatyta.

„Silicio slėnis yra beviltiškai šališkas prieš prezidentą ir nustato taisykles tik viena kryptimi“, - atsakydamas į laikiną tviterio draudimą rašė kampanijos komunikacijos direktorius Timas Merto.