Kas yra „Valandos“ partnerių programa?


„Valandos“ partnerių programa leidžia rašytojams užsidirbti pinigų už „Valandos“ skelbiamą turinį, remiantis „Valandos“ lankytojų įtraukimu. Kaip tai veikia:

 1. Prisijunkite prie „Valandos“ partnerių programos
  Norėdami prisijungti prie „Valandos“ partnerių programos, turite užsiregistruoti „Valandos“ puslapyje ir sutikti su sąlygomis ir nuostatomis. Jei prisijungėte su Facebook, Jūs sutinkate su sąlygomis ir nuostatomis.
 2. Padarykite, kad jūsų istorijos uždirbtų pinigus 
  Prisijungę galėsite parašyti savo istoriją ir paskelbti ją peržiūrai. Po peržiūros jūsų paskyra bus įtraukta į partnerio programą ir meniu juostoje atsiras skiltis „uždarbis“, kurioje galėsite pridėti savo banko ar „Paypal“ informaciją uždarbiui gauti.
 3. Uždirbkite pinigų nuo lankytojų aktyvumo
  Partnerių programa rašytojams moka atlygį kiekvieną mėnesį, bet ne anksčiau nei sąskaita pasieks minimalią išmokėjimo sumą - 20 eurų. Mokėjimai atliekami pagal tai, kaip vartotojai reaguoja į jūsų istorijas. Tai lemia lankytojo įsitraukimas, skaitymo laikas ir peržiūrų skaičius. Savo mokėjimų sąmatas visada galite patikrinti savo uždarbio skiltyje.

Domina registracija? Pradėkime.

1 veiksmas: sužinokite daugiau apie partnerių programą ir „Valandos“ platinimą


Prieš tęsdami, skirkite šiek tiek laiko ir sužinokite daugiau apie programą, peržiūrėdami šiuos pagalbos centro straipsnius:

2 žingsnis: užsiregistruokite į „Valandos“ partnerių programą

 1. Prisiregistruokite „Valandos.lt“ puslapyje ir sutikite su sąlygomis ir nuostatomis.
 2. Parašykite savo istoriją ir paskelbkite ją peržiūrai.

3 žingsnis: Padarykite savo istorijas tinkamas uždirbti pinigus


Užsiregistravę Partnerių programoje ir gavę pirmos istorijos paskelbimo patvirtinimą, užpildykite banko ar „Paypal“ sąskaitos duomenis. Tuomet gausite atlygį už savo paskelbtų istorijų peržiūras.

4 žingsnis: stebėkite savo pajamas


„Valandos“ partneriai turi prieigą prie uždarbio informacijos suvestinės, kurią galite pasiekti paspaudę ant savo profilio nuotraukos viršutiniame dešiniajame „Valandos“ kampe. Uždarbio informacijos suvestinėje rodomi jūsų uždarbiai už kiekvieną istoriją.