TINDER'IO VAIKINŲ TIPAI

Šiame amžiuje vis daugiau laiko praleidžiame internete, tad ir savo gyvenimo partnerių ieškome pažinčių portaluose. Pasimatymų aplikacijomis naudojasi daugybė žmonių, tačiau vis dar į tai žiūrima gana skeptiškai. Draugams prisipažinti, kad antrą pusę susiradai Tinder'yje, būna gana...

TINDER'IO VAIKINŲ TIPAI

„Tinder“ yra neabejotinai populiariausia pažinčių programėlė pasaulyje. Ši aplikacija išsiskiria labai paprastu naudojimosi principu. Jums tereikia suvesti savo duomenis ar prisijungti per facebook, įkelti kokią padoresnę nuotrauką ir vualia...galite leistis į paieškas, slankiojant po vaikinų ir merginų katalogą, ir laukti savo lemtingojo match'o.

Dėl tokio „Tinder“ populiarumo čia galite susipažinti su labai įvairiais žmonėmis ir nebūtinai gerąja to žodžio prasme. Bet tarp tokios gausybės žmonių yra didelė tikimybė rasti ir tą vienintelį.

Remiantis savo ir kitų merginų „Tinder“ pasimatymų patirtimis, išskyriau šiuos dažniausiai pasitaikančius vaikinų tipus. Nesistengiu klijuoti kokių nors etikečių ir šios informacijos nereikėtų priimti asmeniškai.

1. PLEPIAI

Tokie vaikinai be perstojo tauška apie save, neleidžia įsiterpti. Jie nemoka klausytis, palaikyti ryšių, sunkiai atpažįsta kito nuotaiką, jiems nelabai rūpi, ką jaučia ir kuo gyvena kiti žmonės. Plepiai dažniausiai kalba bendrinius dalykus, o išreikšti gilesnius jausmus žodžiais jiems būna itin sudėtinga. Sutikus tokį vaikiną, reikėtų elgtis ryžtingai. Galite paklausti, ar jis neįsižeistų, jei pertrauksite. Kai įsiterpsite, parodykite, kad jo klausėtės, prisiminkite pavyzdžių, kur jautėtės panašiai, kaip jis. Neleiskite, kad viso susitikimo metu dominuotų partneris, nes po tokios patirties greičiausiai būsite išsekusi ir nenorėsite vėl jį sutikti.

Galbūt tokie vaikinai turi didelį ego ir daug dėmesio jums neparodys, bet būna situacijų, kai žmonės daug šneka dėl streso arba ilgai su niekuo nebendravo, tad jiems reikia tiesiog išsikrauti. Todėl nereikėtų „plepio“ diagnozės konstatuoti per pirmąjį pasimatymą ir pabandyti suteikti vaikinui antrą šansą.

2. POKŠTININKAI

Šie vaikinai jūsų dėmesį bandys užkariauti juokeliais, kurie kartais gali būti ne vietoje ir ne laiku. Pokštininkai būna dviejų tipų. Tie, kurie juokauja draugiškai, lyginasi su kitais, save kiek išaukštindami ar siekdami, kad juos pamėgtume. Ir tie, kurie savo humoru žemina kitus arba save, norėdami susilaukti palaikymo. Jei pašnekovo juokeliai būna pakankamai agresyvūs, jis greičiausiai bus žemesnės savivertės ir tai jo socialinis gynybinis mechanizmas. Tačiau aštresniu humoru pasižymi aukštesnio intelekto žmonės. Jei jūsų humoro jausmas sutaps, greičiausiai puikiai praleisite laiką ir smagiai pasijuoksite. Apskritai, humoro jausmas yra laikomas viena patraukliausių žmogaus savybių ir yra labai svarbus užmezgant romantinius santykius.

3. ŽENTAI

Tokie vaikinai dažniausiai jau pirmojo pasimatymo metu užsimena, kaip jiems svarbu šeima ir kiek norėtų turėtų vaikų. O per antrąjį pasimatymą siūlo supažindinti tave su savo tėvais. Jie klausinės, ką labiausiai mėgstate gaminti, akcentuos, kaip jam svarbu moteriškumas, ir mėtysis kitomis panašiomis patriarchalinėmis frazėmis. „Žentai“ mielai papasakos visą savo ankstesnių nepavykusių santykių istoriją, kurios puslapiuose gali atsidurti ir tu, jei būsi nepakankamai panaši į jo mamą ir, jo nuomone, dar nesubrendusi santuokai ir jo vaikų auginimui.

4. ROMANTIKAI

Šie vaikinai į pirmą pasimatymą atneš gėlių, ruoš labai romantiškus, bet gana banalius siurprizus. Su juo kartu stebėsite saulėlydžius ir žvaigždes danguje. Vaikinas kvies jus į muziejus, parodas ir kitas lankytinas vietas. Tokie vaikinai laiką mėgsta leisti ramiai ir neįmantriai. Jei mėgstate šėlti vakarėliuose, o ne maudytis vonioje bažnyčios žvakių šviesoje, greičiausiai „romantikas“ ne jums. Bet jei širdyje taip pat esate romantikė, maloniai ir prasmingai praleisite laiką, o jūsų santykiai bus kupini meilės ir supratingumo. Aww...

5. HORMONŲ AUDROS

Bendraujant su tokiais vaikinais galima pasijusti tikrai nejaukiai. Jie noriai ir labai atvirai šnekės apie savo seksualines fantazijas...kaip, kada, su kuo. „Hormonų audros“ neklausinės jūsų apie mėgstamiausias knygas, nebent tai „ Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Jie domėsis jūsų seksualinėmis patirtimis ir romantiniais nuotykiais, o per pirmąjį pasimatymą kvies pas jį pažiūrėti „Netflix“.

Greičiausiai į pasimatymą jus pakvies su intencija, kad vėliau galės bent jau pabučiuoti arba, geriausiu, atveju, kartu praleisti audringą naktį. Nurimus hormonų audroms, vėliau gal net išsirutulios gilesni ir prasmingesni pokalbiai, jei tik turėsite ūpo suteikti tokiam žmogui antrą progą. Jei jūsų tikslas yra ilgalaikiai santykiai, o ne tik vienkartinė pramoga, nevertėtų į tokią pažintį dėti daug vilčių.

6. DEVELOPERIAI

Dažniausiai tai programuotojai ar kiti IT srities specialistai, kurie dirba kokioje nors fancy-pancy įmonėje ar startup'e, žino daug faktų, kuriais nepraleis progos pasidalinti ir su jumis. Merginos idealas- "Nuostabioji moteris" („Wonder Woman“) ar Harley iš filmo „Savižudžių būrys“ („Suicide Squad“). „Developeriai“ ieško simpatiškos merginos, bet pokalbyje būtinai akcentuoja, kad išvaizda jiems nėra svarbi. Nuolat įterpia posakius užsienio kalba. Kartais net pamiršti, kad bendrauji su lietuviu, nes kas antras žodis būna anglų kalba. Tokie vaikinai greičiausiai prisipažins, kad ankščiau nėra turėję merginos, šnekės apie savo darbą ir kaip jiems sunku bendrauti su merginomis, pasakos apie anime ir kompiuterinius žaidimus. Pirmųjų susitikimų metu jie atrodys gana nedrąsūs, tačiau supratę, kad jiems simpatizuojate, imsis iniciatyvos, kuri gali pasirodyti labai netikėta.

7. GRAŽUOLIUKAI

Tai dažnai sportuojantys ir savo išvaizda besirūpinantys vaikinai. Jie puikiai supranta, kad rengiasi geriau nei 80 proc. kitų vaikinų. „Gražuoliukai“ akcentuoja sveiką gyvenimo būdą, bet kviečia tave kavos su spurga ir giriasi, kad kalorijas lengvai sudegins sporto salėje. Savo žvilgsniu mielai parodys, kad nesate jų lygio. Pasakos apie savo pasimatymus ir merginų dėmesį, kuris jiems labai nepatinka ir kaip jie nesupranta, kodėl taip patinka merginoms. Greičiausiai paprašys jį nufotografuoti kur nors senamiestyje, kad galėtų įkelti naują nuotrauką į instagram, kur foloverių turi gerokai daugiau nei jūs.

Tokie vaikinai nepraleis progos mestelti stiliaus patarimų, ves monologą apie savo mitybos ir sporto rutiną. Gali būti keista bendrauti su vaikinu, kuris prie veidrodžio praleidžia daugiau laiko nei jūs, bet į gražius žmones juk taip malonu žiūrėti...

8. ŽOLININKAI

Kalbant su tokiais vaikinais, galima pasijusti kaip sulėtintame filme. Laikas tarsi sustoja... Skamba romantiškai? Tikrai ne, tiesiog jie bus per daug atsipalaidavę, šnekės taip lėtai, kad ir tau pradės imti miegas. Kokie ramūs „žolininkai“ beatrodytų, visgi paveikti narkotikų, jie gali tapti neprognozuojami, tad reikėtų išlikti budrioms. Bet kokiu atveju, santykiai su žmogumi, kuris svaigalais bando pasiekti tokią būseną, kai realybė išnyksta, ir ieško iliuzinės laisvės pojūčio, greičiausiai nieko tvaraus į jūsų gyvenimą neįneš.

9. GELBĖTOJAI

Tokie vaikinai dažniausiai renkasi paprastesnės išvaizdos, savimi nepasitikinčias ar žemesnės savivertės merginas ir apsimeta jų išgelbėtojais. Jie paprastai labai gerai galvoja apie save, bet nebūtinai taip ir atrodo. „Gelbėtojai“ dažnai pokalbį užmezga įžeidimu, neigiamais pasisakymais apie merginos išvaizdą ar elgesį. Taikydami atvirkštinę psichologiją, manipuliuodami siekia susilaukti merginų dėmesio. Nereikėtų pasiduoti tokiems žaidimams, nes, vargu, ar bendraudamos su tokiu asmeniu jausitės komfortiškai. Iš tokių vaikinų nesulauksite komplimentų, tačiau tai tik kaukė. Neturėtumėte į tokius pasisakymus žiūrėti rimtai, greičiausiai jie galvoja atvirkščiai ir „gelbėtojui“ jūs iš tiesų labai patinkate. Tačiau jie pyksta ant visų merginų apskritai, nes galbūt kadaise bendraudami gražiai nesusilaukė teigiamo atsako ir tai paliko nuoskaudą.

10. DEMINUTYVAI

Tai tokie vaikinai, kurie savo kalboje vartoja gerokai per daug mažybinių žodelių -, „labukas“, „ačiukas“, „soriukas“. O kiekvieną tavo pasisakymą užbaigia malonybiniu žodeliu - „aiškutis“. Tokie vaikinų pasisakymai gali erzinti ir tikrai nekelia pasitikėjimo. Kalboje vartojami deminutyvai nėra jau tokie nekalti, už jų gali slypėti ir manipuliacija. Žmogus nori atrodyti minkštas, mielas meškutis ir taip sumažinti grėsmę. Deminutyvus vartodami kaip gynybos metodą, jie nuvertina savo poelgius ar kito žmogaus jausmus. Vadindami merginą „žmogučiu“, „mergyte“, „zuikučiu“, pastato ją į vaiko poziciją ir taip gali pasijusti stipresniu. Kartais toks kalbos manieringumas gali atskleisti nesaugumo jausmą. Atrodo, kad tame žmoguje vis dar gyvena mažas berniukas.

Galbūt „deminutyvai“ tiesiog yra paveikti madų ar jaunimo žargono, bet kokie jie faini ir mieli „žmogučiai“ bebūtų, tai atrodo gana juokingai ir nerimtai, ypač jei tau jau per trisdešimt.

11. PSICHOLOGAI

Šie vaikinai visada sako: „Aš suprantu tave“. Nes kažkur perskaitė, kad merginoms tai patinka, bet greičiausiai nuoširdžiai nesistengia jūsų suprasti. Tokie vaikinai mėgsta mėtytis gyvenimiškais patarimais, o klausydami tavo istorijų galvoja, kad daro tau paslaugą ir po valandinės sesijos gaus užtarnautą atlygį – vakarą su laiminga pabaiga. Juk jis buvo toks geras ir supratingas.

12. MELAGIAI

Tai vaikinai, kurie be jokios sąžinės graužaties kuria išgalvotas istorijas apie save, o išryškėjus nesutapimams ir faktinėms klaidoms, toliau išsisukinėja nuo tiesos. „Melagiai“ gali ignoruoti jūsų klausimus ir temą nukreipti jiems palankia linkme. Jie pradės klausinėti apie tave, vengs atvirauti. Norėdami sukurti kuo geresnį įspūdį apie save, jie tik sukelia merginų nepasitikėjimą.

13. FILOSOFAI

Šie vaikinai ieško ne merginos, o gyvenimo prasmės. Dažniausiai labiau nei įprastai gilinasi į save, yra apsiskaitę. Bendravimas su tokiu vaikinu gali būti išties įdomus ir turiningas, tačiau ilgainiui galite pasijusti kaip paskaitose. „Filosofai“ uždavinėja daug klausimų, dalinasi įvairiomis įžvalgomis ir filosofinėmis teorijomis. Jei ir jūs mėgstate ilgus ir gilius pokalbius, turėsite daug bendro ir galbūt atrasite gyvenimo prasmę kartu.

14. CHLEROZNIKAI

Tai tokie vaikinai, kurie kažkokiu būdu viską pamiršta. Kartais atrodo, kad jiems amnezija. Jie neprisimena jūsų, kad jau anksčiau esate bendravę. Nepamena apie ką kalbėjote praeitame pasimatyme. Kiekvienas susitikimas su tokiu žmogumi, kaip pirmas pasimatymas jam, tik ne merginai. Bendraudami su jais jausitės kaip filme „Švilpiko diena“ („Groundhog Day“) ar išgyvendamos dežavu. Sunku atsakyti, kodėl jie pamiršta paprasčiausius dalykus, bet pasimatyme su tokiu vaikinu galima lengvai pasijusti nereikšmingu žmogumi.

Kartą vienas vaikinas pakvietė į pasimatymą vandens parke. Susitikome, jis nupirko bilietus ir persirengę nuėjome link pirčių zonos. Tik staiga vaikinas prisiminė, kad spintelėje pamiršo rankšluostį, tad pasiūliau palaukti prie pirties, kol jis grįš. Jam ilgai negrįžus, susirūpinau ir nuėjau paieškoti jo rūbinėje, bet neradau. Apėjau visą baseiną, skambinau jam, bet niekas neatsiliepė. Pamaniau, kad gal kas nutiko arba taip jam nepatikau, kad jis tiesiog pabėgo. Po tokio įvykio nebuvo jokio noro pliuškentis baseine.

Po savaitės gavau iš „chlerozniko“ žinutę su kvietimu susitikti. Paklausus, kur jis dingo per pasimatymą, atsakymo nesulaukiau. Po kurio laiko vėl gavau žinutę su tokiu pat kvietimu į pasimatymą, bet jau nieko neatrašiau...taip ir nesupratau, ar tai buvo tikrai aukšto lygio "trolinimas", ar žmogus turi rimtų problemų su atmintimi...

15. PESIMISTAI

Tai vaikinai – skundų puodai. Jie būna viskuo nepatenkinti ir nuolat skundžiasi savo darbu, valdžia, buvusiomis merginomis. Tokie vaikinai yra linkę kaltinti kitus, vietoj to, kad prisiimtų atsakomybę už save ir bandytų kažką keisti. Jie su malonumu prisiima aukos vaidmenį ir pasiduoda bejėgiškumui. Visi mes kartais trokštame užuojautos, tačiau merginas negatyvios ir destrukcinės mintys vargiai sužavės.

16. OPTIMISTAI

Tai tokie „žiauriai faini“ žmogeliukai, kurie atrodo beprotiškai laimingi. Jie primena tuos koučerius ir pozityvaus mąstymo, „aš viską galiu“, guru. Vos prasitarus apie prastą dieną darbe, kad jums nesiseka ar kažko trūksta, juos ištinka lengvi veido traukuliai. Ir tada laukia ilgas meilės gyvenimui ir, kaip reikia džiaugtis kiekviena akimirka, monologas.

Puiku, kad žmogus jaučiasi laimingas ir gyvenimo džiaugsmu užkrečia kitus. Bet jei jums šiandien nėra tokia „Laiminga diena“, kaip Eglės Jurgaitytės dainoje, turbūt su tokiu „optimistu“ jausitės keistai.

17. VISAŽINIAI

Šie vaikinai turi nuomonę visais klausimais ir ji nebūtinai sutaps su jūsiške. Jei jūsų požiūriai išsiskirs, įsitrauksite į rimtą ginčą. Turėti tvirtą nuomonę yra labai svarbi ir sveikintina savybė. Tačiau reiktų mokėti ir išgirsti, pasistengti suprasti kito žmogaus mintis. Norėtųsi, kad pirmojo pasimatymo metu pašnekovas sutelktų dėmesį į jus ir jūsų požiūrį. Juk į pasimatymą ateinate susipažinti, o ne dalyvauti debatuose.

Tinder'io vaikinai dažniausiai neturi vieno aiškiai išsiskiriančio tipo. Jų bendravime galima įžvelgti savybes, būdingas keliems tipams. Kokiam tinderio vaikinų tipui priskirtumėte save? O galbūt teko su vienu iš tokių tipų susipažinti?