Trečią kartą „Covid-19“ testas yra teigiamas Brazilijos prezidentui

Trečiadienį Brazilijos prezidentas Jairus Bolsonaru gavo teigiamą naujojo koronaviruso tyrimo rezultą.

Trečią kartą „Covid-19“ testas yra teigiamas Brazilijos prezidentui

Trečiadienį Brazilijos prezidentas Jairus Bolsonaru gavo teigiamą naujojo koronaviruso tyrimo rezultą, trečiadienį pranešė jo biuras.

Prezidento kanceliarija sakė pratęsianti dviejų savaičių karantiną ir atidėsianti būsimų kelionių planus.

Bolsonaru, kuris sulaukė kritikos dėl nepripažinimo apie „Covid-19“ pandemijos rimtumą ir nesiėmės spręsti socialinio atsiribojimo priemonių, nuo liepos 7 d. izoliacijoje Brazilijos prezidento rūmuose, jam buvo nustatytas teigiamas naujojo koronaviruso tyrimo rezultą

„Prezidento Jairus Bolsonaru sveikata ir toliau gerėja, jį gydo prezidento medicinos komanda“, - praneša jo biuras.
"Vakar prezidentui atliktas testas buvo teigiamas".

65 metų Bolsonaru „Covid-19“ apibūdino kaip „lengvą gripą“ ir kritikavo socialinio atsiribojimo priemones bei kitas visuomenės sveikatos pareigūnų instrukcijas.

Prieš užsikrėtimą jis reguliariai pasirodė Brazilijos sostinės gatvėse, be veido kaukės, apsikabino ir sušuko su šalininkais bei paragino atnaujinti ekonominę veiklą šalyje, nepaisant spartaus koronaviruso plitimo.

Nuo pirmojo tyrimo, kuris buvo atliktas po Bolsonaru simptomų - karščiavimo ir nuovargio, jis dirbo prie vaizdo konferencijų iš prezidento rezidencijos Alvorada pilyje. Praėjusią savaitę jis pripažino, kad „negali pakęsti“ tokio krūvio.