20 metų amžiaus Maskvoje mirė Australijos olimpinė čiuožėja Jekaterina Alexandrovskaya

20 metų amžiaus Maskvoje mirė Australijos olimpinė čiuožėja Jekaterina Alexandrovskaya

Jekaterina Alexandrovskaya, gimusi Rusijoje, tačiau olimpinėse žaidynėse varžėsi dėl dailiojo čiuožimo Australijoje, mirė Maskvoje, būdama 20 metų.

Jos mirties priežastis penktadienį dar nebuvo atskleista. Aleksandrovskaja dėl traumos pasitraukė vasarį.

Jai buvo suteikta Australijos pilietybė, kad ji galėtų konkuruoti 2018 m. Žiemos olimpinėse žaidynėse su vietinių Australijos porų dailiojo čiuožimo partneriu Harley Windsor.

Vindzoras, kuris su ja laimėjo 2017 m. Pasaulio jaunučius, teigė, kad jis buvo sukrėstas.

„Viską ką mes pasiekėme kartu , yra kažkas, ko niekada negalėsiu pamiršti ir visada turėsiu savo širdyje“, - „Windsor“ parašė „Instagram“.

Jos treneris Andrejus Khekalo teigė, kad Aleksandrovskajai šiais metais buvo diagnozuota epilepsija.

"Ji buvo bebaimė. Ji buvo kaip žuvis vandenyje", - jis sakė AFP.

Ian Chesterman, Australijos olimpinių žaidynių komandos vadovas 2018 m. Pjeongčange, sakė: „Katia ... buvo energingas ir talentingas žmogus bei neįtikėtina sportininkė“.

Aleksandrovskaja įveikė kliūtis su Vindzoru, kuris tapo pirmuoju vietiniu australu, kuris kvalifikavosi žiemos olimpinėse žaidynėse.

Jis buvo nuskridęs į Maskvą susitikti su Aleksandrovskaja sakydamas: „Kai pirmą kartą čiuožinėjome kartu, mes taip puikiai susiderinome“.

Tai yra antroji Australijos žiemos olimpiečio mirtis per 10 dienų.

Dvigubas pasaulio čempionas snieglentininkas ir triskart olimpietis Alexas Pullinas praėjusią savaitę nuskendo žvejyboje Australijos aukso pakrantėje.