„Niekada negalvojau, kad surasiu ką nors panašaus į ją“
Šią savaitę kalbamės su pažinčių programos „Hinge“ įkūrėju ir vadovu Justinu McLeodu.
Buvęs alkoholikas Justinas McLeodas sukūrė savo pažinčių programą, tai turėjo padėti jam įveikti sielvarta po išsiskirimo.
Penkeriais metais anksčiau jo bendramokslė, kuri jo manymu buvo jo gyvenimo meilė, išsiskyrė su juo dėl jo gėrimo problemos.
Vėliau jis buvo išvykęs į reabilitaciją ir sėkmingai atsistatė.
Dėl savo priklausomybės problemos nemėgdamas eiti į barus, jis pradėjo dirbti „Hinge“ 2011 m., Tuo metu jam buvo 27 metai ir jis įgijo MBA (verslo administravimo magistro laipsnį) Harvardo verslo mokykloje Bostone.
„Man skaudėjo širdį ir niekada negalvojau, kad surasiu ką nors panašaus į ją“, - sako jis. Tačiau jis manė, kad programėlė suteiks jam galimybę judėti į priekį.
Su internetinėmis pažinčių paslaugomis, skirtomis jauniems žmonėms, kurios tuo metu tik atsirado, Justinas tikėjosi, kad tai bus verslas, kuris galėtu būti sėkmingas. „Sugalvojau prieinamą ir lengą pažinčių programą jaunesniems žmonėms, kurie tuo metu visai nesinaudojo pažinčių paslaugomis“, - sako jis. "Aš negalėjau išmesti idėjos iš savo galvos."
Taigi 2012 metais Justinas paleido „Hinge“, tais pačiais metais, kai buvo įkurtas konkurentas „Tinder“.
Šiandien „Hinge“ naudojasi apie 5,5 milijono vartotojų visame pasaulyje, ir jos metinės pajamos sudarė 5,2 mln. USD
Justinas per savo programą nerado naujos meilės. Užuot jis bandė susigrąžinti prarastos meilės Kate Stern širdį.
Įvykių grandinė prasidėjo 2015 m., Kai, reklamuodamas „Hinge“, jis buvo apklaustas žurnalistės Deborah Copaken „New York Times“.
Pokalbio pabaigoje ponia Copaken paklausė, ar jis kada nors buvo įsimylėjęs. Justinas atviravo apie tai, kaip jis pamilo ir prarado Kate, kol jie abu buvo Colgate universiteto studentai Hamiltone, Niujorko valstijoje, dėl jo alkoholizmo.
Žurnalistė atsakė, kad išgyveno panašią prarastą meilės istoriją, tačiau niekada neatliko jokių veiksmų dėl to, o dabar bijojo, kad jau bus per vėlu.
„Jos istorija mane paskatino eiti ir pabandyti dar kartą, tačiau praėjo septyneri metai ir aš maniau, kad bus per vėlu“, - sako jis.
Justinas išskrido į Šveicariją, kur žinojo, kad Kate tuo metu gyvena ir dirba. Nepaisant to, kad ji turėjo susituokti po mėnesio, ji sutiko su juo susitikti.
Per porą dienų jos vestuvės buvo atšauktos ir ji su Justinu vėl buvo kartu.
Netrukus Justinas vėl susitiko su ponia Copaken, kad papasakotų, kas nutiko, ir apie tai ji parašė „New York Times“ „Modern Love“ 2015 m. Lapkritį.
„Kai straipsnis buvo paskelbtas„ New York Times “, jie sakė, kad tai buvo vienas labiausiai dalijamų ir populiariausių istorijų“, - sako Justinas.
"Jie net parašė tęsinį apie tai, ar žmonės turėtų eiti ir bandyti surasti savo seniai prarastas meilės."
Kai pernai „Modern Love“ buvo paverstas to paties pavadinimo „Amazon Prime TV“ romantiškų dramų serija, Justino ir Kate istorija buvo pritaikyta vienam iš epizodų. Jį vaidino britų aktorius Dev Patel.
Justinas sako, kad grįžimas kartu su Kate privertė jį suprasti, kad jam reikia perkrauti „Hinge“, kuris tuo metu buvo paremtas tuo pačiu „slenkimo“ modeliu, kaip ir „Tinder“.
Jis norėjo, kad „Hinge“ būtų romantiškesnis, tiesiog sujungtu žmones, kurie fiziškai traukia vienas kitą. Jis norėjo, kad vartotojai tinkamai susipažintų su kitu asmeniu, padrąsintų juos eiti į senamadiškus pasimatymus ir užmegzti ilgalaikius santykius, o ne „santikiauti“.
Nuo 2016 m. vartotojų prašoma užpildyti keletą teiginių, tokių kaip „Mano mėgstamiausias filmas...“ arba „Faktas apie mane, kuris stebina žmones, yra ...“. Tada jų atsakymai rodomi profilį. Tikslas yra padėti vartotojams susirasti jiems patinkančią asmenybę ir pradėti pokalbius.
„Tai atrodė kaip mažas dalykas, bet tai tikrai pakeitė žmonių elgesį programoje“, - sako Kentukyje gimęs Justinas. „Tai padarė juos išrankesnius ir labiau galvotus, ką jie įrašydavo į savo profilius.
"Laikui bėgant mes sužinojome, kurie teiginiai veda link pasimatymų".
Saskia Nelson yra „Hey Saturday“, JK ir JAV fotografijos verslo, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas pažinčių profilio nuotraukoms, įkūrėjas. Ji sako, kad „Hinge“ populiarumas auga iš lūpų į lūpas.
„Visiem patinka dėl to, kad Hinge daugiau dėmesio skiria kokybei nei kiekybei“, - sako ji.
Dabar „Hinge“ Niujorko biure dirba daugiau nei 70 darbuotojų. Nors pagrindinė paslauga yra nemokama, ji uždirba pinigus iš mokesčio už narystę. Tai suteikia vartotojams papildomų privilegijų, pavyzdžiui, kad jie gali pamatyti daugiau informacijos apie galimus pasimatymus.
Reguodamas į koronavirusą, balandžio pradžioje „Hinge“ pristatė naują funkciją, vadinamą „data from home“, per kuria vartotojai gali susitikti su vartotojais per vaizdo skambučius. Jie gali kalbėtis tik tokiu atveju jei abu to nori.
Justinas sako, kad nori, kad „Hinge“ vartotojai patirtų tas pačias laimingas meilės istorijas, kaip jis ir Kate.
Pora susituokė pernai, o neseniai susilaukė pirmojo vaiko.